Strona główna > Biznes > Usługi transportowe > wynajem busów, która firma ?

wynajem busów, która firma ?

wynajem busów, która firma ?

Korzystał ktoś z wypożyczalni andrive? Słyszałem, że posiadają na wynajem kilka luksusowych busów, ale nie wiem czy z ich usług skorzystać? Te samochody są tylko dla biznesmenów czy mogę również je wynająć jak jadę na wakacje z rodziną?

transerwis

Posty: 1

 
Wybierając taką firmę trzeba będzie sprawdzać, jakie ma samochody. To ma być luksus na kółkach. Wówczas wiemy, iż wynajem takich samochodów nam się opłaca. Można wykorzystać taki samochód do celów prywatnych jak i biznesowych. Taka firma udostępnia każdemu samochód, dlatego z takiej oferty możemy sięgnąć.

TomekK

Posty: 4

 
Jechałem takim mercedesem do Chorwacji. To była naprawdę sama przyjemność. Do tej pory było to umęczenie, a teraz siedem osób się zapakowało i na spokojnie dojechaliśmy.

grzelu11

Posty: 3

 
Uważam, iż wynajęcie takiego samochodu jest dla każdego opłacalne. Jeżeli raz się takim samochodem przejedziemy to zobaczymy jak luksusowy może być bus. Sporo się wydaje, iż to są samochody tylko do pracy i do przeprowadzek.

mniszek56

Posty: 15

 
Ostatnio wszedłem na ofertę firmy andrive na stronie internetowej https://www.andrive.pl. Wygląda obiecująco. Sami sprawdźcie i skontaktujcie się z firmą, a dowiecie się więcej.

milenka

Posty: 17

 
Jest wiele firm, które zajmują się wynajmem luksusowych busów, natomiast nie za bardzo mogę Wam pomóc. Tylko o nich słyszałem, natomiast nigdy z ich usług nie korzystałem.

dubuś23

Posty: 13

 
Dawniej busy były raczej skromnie wyposażone. Wygodnie się tym nie jeździło, ale obecnie poszczególne modele są najlepiej wyposażone. To, zatem takie wielkie komfortowe wozy wykorzystuje się do biznesu jak i na wyprawy wakacyjne.

FOTO-PHOTO

Posty: 11

 
Aut jest wiele do wyboru, dlatego każdy na pewno coś dla siebie znajdzie. Nie korzystałem z takiego wynajmu, bowiem dla mnie jest za drogi. Kilka dni to już wydatek tysięcy złotych, niemniej jednak jeśli zbierzecie się w większej grupie to na pewno będzie to opłacalne. Takie pojazdy można wynajmować z kierowcą albo bez kierowcy. To drugie jest tańsze.

audi80

Posty: 14