Strona główna > Biznes > Ubezpieczenia > ubezpieczenie firmy Gdynia, opinie

ubezpieczenie firmy Gdynia, opinie

ubezpieczenie firmy Gdynia, opinie

Nie wiem czy wykupić ubezpieczenie dla domu z Gdyni czy w ogóle dać sobie spokój? Macie takie ubezpieczenia?

adus56

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem niesłychanie zaspokojony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi niesłychanie niską składkę i zatem u nich zostałem. Polecam tę firmę.

Klarcia34

Posty: 16

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Lalka

Posty: 10

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

Ptaszyna

Posty: 22

 
Ubezpieczeń jest bardzo sporo. Wszystkich kupować nie trzeba, niemniej jednak w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeżeli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednakże sobie ubezpieczenie nabyć. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

Kirrin45

Posty: 22

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Killer85

Posty: 14

 
Dla mnie niezmiernie odpowiednie ubezpieczenie dla firmy z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-dla-firmy/. Mają różne ubezpieczenia, zatem każdy zainteresowany coś dopasuje.

hyzio

Posty: 14

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bo przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, niemniej jednak takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie kłopotów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, niemniej jednak w razie, czego zyski z niej są rzeczywiście bardzo duże.

Fanatyk

Posty: 4