Strona główna > Biznes > Tanie kursy > bhp katowice, szukam

bhp katowice, szukam

bhp katowice, szukam

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bo widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Oklimas

Posty: 5

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i pożądane byłoby się tam zgłosić. Są na wszystko niezwykle dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

mmmm56

Posty: 25

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca zarówno nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w wypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, niemniej jednak u mnie nie.

sklepowa12

Posty: 19

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niezwykle mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

AlllB

Posty: 30

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować stratę palców albo ręki, zatem nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, zatem u nas każdy słucha. Według mnie ważne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wówczas osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

benia

Posty: 10

 
Na śląsku przykładamy dużo uwagi to szkoleń, bowiem pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezwykle kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

67-kristoo

Posty: 18

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

syrena88

Posty: 10

 
Bez problemów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bowiem u nas jest firm bardzo dużo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Warszawiak

Posty: 10

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście później to jest niebezpieczne dla pracowników, lecz ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Franuś

Posty: 22

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Lupusx

Posty: 7