Strona główna > Biznes > Projektowanie Layout > pluginy na stronę internetową, gdzie warto ?

pluginy na stronę internetową, gdzie warto ?

pluginy na stronę internetową, gdzie warto ?

Czy znacie wtyczkę, która da mi prosty pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

dermuster

Posty: 3

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na jakich opisują z jakich wtyczek należałoby korzystać i jak się nimi posługiwać.

Aklimer56

Posty: 7

 
Wiem, iż jest wtyczka, jaka daje bezproblemowy pasek przewijania na stronę, jednakże nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić inne strony internetowe.

Miki

Posty: 11

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

johncena67

Posty: 13

 
Jeśli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to warto zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz znaleźć wiele informacji na temat różnych wtyczek, które przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc bardzo polecam.

Czarek

Posty: 10

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

pawel253 

Posty: 9

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Marioleczka

Posty: 5

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

Adam 105

Posty: 11

 
Warto wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których warto korzystać.

Dzidzia

Posty: 28

 
Na przeróżnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których należałoby korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Miki

Posty: 11