Strona główna > Biznes > Programowanie obiektowe > Program do rejestracji czasu pracy, jakiś program??

Program do rejestracji czasu pracy, jakiś program??

Program do rejestracji czasu pracy, jakiś program??

Witam. W dziale kadr mam niezły bałagan. Co myślicie o tym, żeby zakupić program do planowania urlopów?

Robuś

Posty: 11

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Gigantyczne wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, iż można go poprzez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Fifa23

Posty: 26

 
Coraz częstsze jest to, iż nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach wyjątkowych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Fanatyk

Posty: 20

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Mamcia45

Posty: 23

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Posiadają w własnej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

dyduś23

Posty: 15

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

cerbus34

Posty: 10

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Jermeri

Posty: 16

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo znaczące dokumenty, niekiedy były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

file444

Posty: 18

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Przede wszystkim wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

zdsakk87

Posty: 27

 
U nas pracownicy niezwykle często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Kasia

Posty: 19