Strona główna > Turystyka a sport > Pensjonaty > coral travel w krakowie ??

coral travel w krakowie ??

coral travel w krakowie ??

W te wakacje planuję z mężem pojechać na długie wakację, widziałam ofertę kraków coral travel i nie wiem, czy warto kupować u nich wycieczki. Możecie mi coś o nich powiedzieć?

Riko64

Posty: 1

 
Coraltravel w krakowie M1 może znaleźć Ci dobrą opcję na wycieczkę. Wszystko zależy od tego, co najbardziej oczekujesz. Każdy biuro ma stworzone już wycieczki, jednak czasami można poprosić o indywidualne zorganizowanie wczasów.

Babeczka

Posty: 6

 
Wiem, iż jest coraltravel w krakowie, który organizuje inne wycieczki zagranicznych. Wydaje mi się, iż lepiej jest podróżować z biurem podróży, ponieważ to oni zajmują się całą organizacją.

Gracjaa4

Posty: 6

 
Coral travel w krakowie organizuje tanie wycieczki w różne zakątki świata. Niestety nie powiem Ci opinii na ich temat, bo nigdy z nimi nie podróżowałem. Ale tutaj masz link do strony, gdzie inni wypowiadają się na ich temat https://goo.gl/maps/6FCzUbGHpqdKCPtY6.

Posty: 14

 
Cześć. Moim zdaniem najlepiej wybierać biura podróże, jakie mają dobre opinie. Z tego, co słyszałam to kraków ma coral travel. Możesz się do nich zgłosić, aby zobaczyć, co mają ciekawego w ofercie.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Powiem Ci, że z mojego doświadczenia wiem, że lepiej jest wykupić wycieczkę przez biuro podróży. Zawsze masz wszystko zorganizowane i nie musisz się o nic martwić. W Krakowie jest coraltravel, możesz zapytać, co mają na ten moment do zaoferowania.

E-lasior

Posty: 1