Ozdobne ramiączka do biustonosza, gdzie warto ?

Ozdobne ramiączka do biustonosza, gdzie warto ?

Czy waszym zdaniem jest sens kupować ozdobne ramiączka do biustonosza czy może jest to wyrzucenie pieniędzy?

Hello98

Posty: 17

 
W mojej opinii biustonosze z ozdobnymi ramiączkami pasują nie na każdą kobietę. Na niektórych wyglądają one po prostu dziwnie i kompletnie nie komponują się z sukienką. Dlatego też powinnaś się zastanowić czy pożądane byłoby.

Acclaim

Posty: 19

 
Osobiście ozdobnych ramiączek do biustonoszy nie noszę lecz nosi je moja siostra i muszę przyznać, że jest z nich niezmiernie zadowolona. Przede wszystkim nie wywołują one kompletnie żadnego dyskomfortu według niej a dodatkowo co sama zauważam przykuwają uwagę do niej faktycznie niezmiernie sporo facetów.

Nikiiii

Posty: 24

 
Jeżeli zależy Ci na tym aby wyróżnić się na wieczorowej imprezie to moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonosza są do tego wręcz dobre. Jeżeli dodatkowo masz ładne piersi to doskonale będą się one na nich prezentowały i z pewnością przyciągną uwagę zarówno do Twojego dekoltu jak i biustu.

Batiatus12

Posty: 19

 
Moim zdaniem teorie o powodowaniu dyskomfortu przez ozdobne ramiączka do biustonosza są przesadzone. Ja osobiście żadnego dyskomfortu nie odczuwam nawet po całym dniu noszenia tego typu biustonoszy.

jesika

Posty: 15

 
Moim zdaniem nie masz się o co martwić i najprościej będzie jeżeli po prostu sama sprawdzisz czy tego typu ramiączka pasują Ci i dobrze na Tobie leżą.

Oct714

Posty: 18

 
Osobiście tanie ramiączka do biustonosza polecam Ci kupować w sklepie: http://www.promees.pl ze względu na ich niesłychanie dobry stosunek ceny do jakości oraz naprawdę niesłychanie nowoczesny i nietypowy wygląd.

Rrobo159

Posty: 21

 
Moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonoszy są jak najniezwyklej warte uwagi i z pewnością będą się na Tobie znakomicie prezentowały zarówno moim zdaniem Twoje obawy względem nich są niesłychanie przesadzone i powinnaś je jak najniezwyklej przetestować.

czlowiek488

Posty: 19