Kolczyki srebrne - dobry sklep ?

Kolczyki srebrne - dobry sklep ?

Witam, tak naprawdę nie spotkałam się już dawno z jakimiś fajnym sklepem z biżuterią. Wszędzie jest wszystko oklepane, a potrzebuję kupić kolczyki srebrne, może coś polecacie sprawdzonego?

Ciapek

Posty: 16

 
Kupując gumki do włosów sprawdzajcie czy są elastyczne. Ja dałam się nabrać, iż niby to gumki pierwsza klasa, a potem okazało się, iż w ogóle na włosy nie da się ich założyć. Na zdjęciu wyglądały spoko. Jak dla mnie najlepsze są frotki, sprawdzone, miękkie i nie ciągną włosów.

Kitas

Posty: 24

 
W tym sklepie jest ogromny wybór gumek do włosów. Rzeczywiście jest w czym przebierać. No i jeżeli chodzi o jakość to niezwykle dobrze. Zawsze miałam problemy, żeby nabyć dobrą gumkę. Każda wyrywała włosy. Polecam sklep, bowiem zamiast gumeczek mają spoko inny towar. Zobaczcie sobie sami.

Januszek

Posty: 18

 
To nie jest typowy sklep z biżuterią, bowiem mają szeroki asortyment, niemniej jednak kolczyki srebrne godne polecenia http://www.matisklep.pl/pol_m_SREBRO_KOLCZYKI-164.html. Ogromny wybór dla wymagających kobitek.

Bobek1200

Posty: 28

 
Mają bardzo tani gumki do włosów recepturki na warkoczyki. Moja córcia zamówiła sobie kilka zestawów. W każdym jest 200 gumek, tak że wystarczy:) mogą się nawet pogubić. A jeśli chodzi o jakość, to też ok, bo nie wyrywają włosów przy ściąganiu. Bardzo szybko przyszła przesyłka, aż byłam zaskoczona.

izuś34

Posty: 11

 
Fajnie, iż mają rzemień w rożnych kolorach. Dzięki za podpowiedź. Taki właśnie mi się przyda, bo sama zajmuje się robieniem biżuterii. A cena jest niesłychanie konkurencyjna:) Nawiasem mówiąc b. fajny sklepik z przeróżnościami.

Basia

Posty: 18

 
Niby nie jest to sklep z biżuterią, natomiast go sprawdziłam. Mają kolczyki srebrne w niezwykle rożnych rodzajach. Po drugie nie szokują ceną za produkt, który w sklepie jubilerskim kupisz za jeszcze raz tyle.

Dziadek

Posty: 15

 
Propozycja szelek męskich w tym sklepie jest ok. Tak się składa, że mogę sporo powiedzieć na ten temat. Wolę szelki od paska, więc już w wielu sklepach kupowałem. Tu mają dobrą jakość, dobre zapięcia.

BerciQ89

Posty: 11

 
W tym sklepie jest ogromny wybór gumek do włosów. Naprawdę jest w czym przebierać. No i jeśli chodzi o jakość to bardzo dobrze. Zawsze miałam kłopoty, żeby kupić dobrą gumkę. Każda wyrywała włosy. Polecam sklep, bo oprócz gumeczek mają spoko inny towar. Zobaczcie sobie sami.

Klarka

Posty: 14

 
Mój syn nie chce chodzić w szelkach do spodni. Różne już podchody praktykowałam, ale nic to nie wskórało. Dopóki się nie zbuntował spodnie trzymały mu się jak ulał. Jest szczupły, chodzi do przedszkola, więc pasek odpada, a szelki dawały radę:(

Marioleczka

Posty: 8