sklepy z modą damską

sklepy z modą damską

Kojarzycie sklepy z modą damską w Poznaniu które specjalizują się w sukniach? Sukni potrzebuję nietypowej bo na występ. Totalnie nic mi nie pasuje z tego co udało mi się wypatrzeć w zwykłych sklepach...wszędzie mam wrażenie że te sukienki są zaprojektowane i zrobione na jedno i to samo kopyto.

TomekK

Posty: 6

 
Suknie teraz szyją bardzo różne, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było za granicą kupować takie kreacje bo w Polsce niczego w sklepach nie było. Ewentualnie szyło się samemu. Pamiętam te czasy. Chyba już jestem stara ;>

TomekK

Posty: 14

 
Nie ma czegoś takiego jak sylwetka która nie nadaje się do noszenia sukienek. Wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania. A mam dużo koleżanek które twierdzą że nie noszą sukienek bo nie mają odpowiednio dobrej linii.

Yuri20

Posty: 7

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

Sklepik

Posty: 6

 
Kilka lat temu w świetnej kreacji podczas festiwalu w Opolu wystąpiła Kinga Preis. Od tamtej pory poluję na sukienkę podobnej do jej, ale nie mogę nigdzie znaleźć...help!

Różyczka

Posty: 5

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

Babeczka

Posty: 7

 
Dużo można w Poznaniu znaleźć różnych butików, salonów mody i tak dalej ale gdzie sprzedają rzeczy naprawdę ciekawe, z dobrej jakości tkanin to już nie podpowiem...

serwus45

Posty: 9

 
Swoją suknię ślubną kupowałam w sklepie Isel Onir - facebook.com/IselOnir-875955792589761. Bardzo dobra obsługa, całość uszyta na miarę, ekspresowo bo z tego co pamiętam czekałam na suknię chyba 2 tygodnie tylko. Materiały mają genialne, właścicielka ma trochę na tym punkcie hopla i sprowadza tkaniny z Indii, Turcji, czy nawet Emiratów Arabskich!

śitowiec4

Posty: 4

 
Przepadam za sukienkami, a zwłaszcza za sukniami balowymi, kreacjami bardziej wieczorowymi. Dopiero wtedy się czuję naprawdę jak kobieta, a jeszcze dobrze dobrane dodatki, biżuteria, dobre perfumy i już w ogóle mogę czuć się damą.

bartek33

Posty: 15