wywoływanie zdjęć M1, szukam

wywoływanie zdjęć M1, szukam

Mam pytanie o odbitki w M1. Czy tu można mieć pewność, że robią to dobrze. Mam do wywołania sporo zdjęć dzieci i chciałabym, żeby nadawały się do albumu i na pamiątkę :) Jak coś wiecie, piszcie. Dziękuję.

Trener

Posty: 6

 
Coraz gorzej w tej dziedzinie. Nie ma się czym zachwycić. Też będę musiała poszukać wywoływania zdjęć w Krakowie, dlatego poczekam aż dacie znać :) czekam z niecierpliwością.

Klarka23

Posty: 10

 
Miałem dużo wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać zdjęcia do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to dużo ofert. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

jesika

Posty: 15

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba trochę poczekać :), bo mają dużą ilość klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, bo tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na naprawdę dobrych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają profesjonalne laboratorium fotograficzne. Zawsze bardzo miła obsługa.

FOTO-PHOTO

Posty: 9

 
Niezmiernie rzetelne miejsce http://fotograf-m1.pl. To fotograf w Nowej Hucie, któremu można zaufać. Robi wyśmienite odbitki i fotografie do dokumentów na miejscu w fachowej studyjnej jakości.

humer56

Posty: 17

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, jakie zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru fotografii, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

mikuser

Posty: 18

 
Album ze ślubu, komunii, chrztu i innych ważnych uroczystości. Takie na pewno każdy posiada :) I tu właśnie potrzebne jest profesjonalne wywoływanie zdjęć w Krakowie i dobry punkt z niskimi cenami :D

dermuster

Posty: 7

 
Jak już wywoływać zdjęcia, to w porządnej jakości. Teraz dużo rzadziej to robimy, więc temat akurat wpisał się w moje potrzeby :D Muszę zrobić album dziecku i zależy mi na dobrym punkcie, w którym będę miała pewność, że odbitki nie tylko będą ładne, ale też trwałe. Śledzę wątek odbitek w Krakowie i serdecznie pozdrawiam.

TomekK

Posty: 3

 
Jak będę musiał zamówić odbitki w Krakowie, to na pewno sprawdzę wasze propozycje. Na co dzień temat mnie za bardzo nie interesuje, ale po ostatnich wakacjach i wywołanych fotkach będę musiał zmienić usługodawcę ;) cennik ma wygórowany, a jakość wcale nie jest jakaś wyjątkowa.

Polaczek90

Posty: 12

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, które zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

Dooog

Posty: 17