Znacie kamerzystę ślubnego?

Znacie kamerzystę ślubnego?

Dzień dobry, wiecie czy w Bełchatowie jest jakiś porządny kamerzysta? Moja siostra bierze niedługo wesele i zależy nam na znalezieniu fachowej osoby. Jeżeli kogoś takiego znacie to bardzo was proszę o podanie namiarów na daną osobę.

Będziemy wdzięczni.

Piotrek.P

Posty: 25

 
Dzień dobry, jeśli chodzi o dobrego kamerzystę to mogę wam polecić http://filmex.net.pl, był on na mojej studniówce i sprawdził się w stu procentach, filmik jest bardzo dobry. uchwycił najlepsze momenty zabawy.

Teraz każda klasa go wynajmuje gdyż robi naprawdę dobre filmy, nie pożałujecie jak się na niego zdecydujecie.

Fifa23

Posty: 25

 
Dzień dobry, planuję właśnie wesele i poszukuję dobrego fotografa i kamerzystę. Moi znajomi polecili mi kamerzystę ze strony internetowej filmex.net.pl niemniej jednak nie jestem przekonana co do nich w stu procentach. Możecie się wypowiedzieć na dany temat? Może korzystaliście już z usług danej osoby?

Polecacie czy raczej odradzacie ich usługi?

api12

Posty: 21

 
Cześć, szukam osoby która robi niesłychanie idealne filmy weselne.

Chodzi mi o kamerzystę z doświadczeniem, który uchwyci najlepsze momenty i skleci z tego dobrą pamiątkę. Moja przyszła żona słyszała, iż w Bełchatowie jest ktoś taki. Może wy wiecie o takiej osobie? Niezwykle was proszę o namiary na dobrego kamerzystę, będziemy wdzięczni.

Skrzypekq4

Posty: 18

 
Hej, poszukuje profesjonalnego kamerzysty na moje wesele. Zależy mi na znalezieniu bardzo profesjonalnej i dobrej osoby w okolicach Bełchatowa. Znacie może kogoś takiego? Bardzo proszę was abyście mi kogoś polecili gdyż zależy mi na bardzo fajnej pamiątce. Będę ogromnie wdzięczna za wasze wypowiedzi i porady, z góry dziękuję.

D.N.O.

Posty: 22

 
Cześć, dostałam bardzo bojowe zadanie od mojej kuzynki, która wychodzi za mąż a ja jestem jej świadkiem. Mam znaleźć jej bardzo dobrego kamerzystę. Nie mam pojęcia kto jest dobry a kto nie, w ogóle nie znam żadnego kamerzysty. Błagam polećcie mi kogoś dobrego bo nie chcę nawalić. Liczę na was, będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

ciumar1

Posty: 21