Fotograf dla firm, jakieś namiary ?

Fotograf dla firm, jakieś namiary ?

Dzień dobry!

Proszę wszystkich Forowiczów o pomoc w poszukiwaniu dobrego fotografa, który umie posługiwać się taką nowinką jak packshot, który dodaje zdjęciom piękne efekty. Bardzo proszę o kontakt do fotografa, który ma długie doświadczenie i talent wrodzony.

Liczę na odpowiedzi, dziękuję serdecznie z góry.

Fotnik2

Posty: 25

 
Dzień dobry!

Czy koś z byłych klientów firmy: zdjęcia produktów mógłby się wypowiedzieć na temat oferowanych poprzez nich usług. Precyzyjnie chodzi mi o terminowość oraz jakość, jestem osobą niezwykle wymagającą więc szukam usług na niezwykle wysokim poziomie oraz wysokiej jakości.

Uroczy Boys

Posty: 14

 
Witam, osobiście nie miałam odczynienia z tą firmą natomiast od znajomych usłyszałam wile pozytywnych opinii. Mogę podzielić się swoimi wiadomościami na ich temat a mianowicie, są oni niezwykle sumienni, terminowi, fachowi a zarówno niezwykle przystępni pod względem cenowym. Jeśli ktoś liczy na wysoka jakość w dobrej cenie to ta firma winna spełniać te wymagania.

donbagino

Posty: 19

 
Witam, jestem fotografem, który niezmiernie chętnie przyjmie ofertę pracy. Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe, oraz prywatny niezmiernie przyzwoity sprzęt do robienia zdjęć. Niesłychanie lubię nowe wyzwania, do każdego zadania podchodzę niezmiernie profesjonalnie. Jeżeli jesteś zainteresowana moją osobą koniecznie wejdź na moja stronę internetową: fotografia reklamowa na jakiej odszukasz moje dane kontaktowe.

Z góry dziękuję i pozdrawiam niezmiernie serdecznie.

Seba123

Posty: 17

 
Siema, niezwykle polecam usługi powyższej firmy, współpracujemy z nimi od dłuższego czasu, możemy polecić im każde zadanie z pewnością, że wykonają je na czas w aktualnych czasach to jest niezwykle dobrą cechą gdyż terminy gonią. Jeżeli miałeś jakiekolwiek wątpliwości co do firmy packshoty to zupełnie nie potrzebie, korzystaj z ich usług i wesel się niezwykle gigantyczną popularnością w danej dziedzinie. Twoje towary będą wyglądały niezwykle atrakcyjnie i kusząco na zdjęciach. Pozdrawiam wszystkich.

Nabavoimb

Posty: 17

 
Dzień dobry, posiadam podobny kłopot jak osoba wyżej. Żąda niesłychanie pilnie kompetentną osobę do robienia zdjęć rzeczą martwym. Jeśli znacie kogoś takiego to niesłychanie proszę o kontakt lub umieszczenie danych kontaktowych w komentarzach abym ja mogła się skontaktować z polecaną poprzez was osobą. Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek propozycje, z góry dziękuje za fatygę.

Matizi91

Posty: 31

 
Witam!

Jestem właścicielem małej firmy odzieżowej, posiadam sklep internetowy. Podczas kampanii reklamowej korzystałem z usług tej firmy fotograficznej, zdjęcia były zrobione w wysokiej jakości co przełożyło się na sukces całej kampanii. Dzięki temu zyskałem popularność na rynku zaś moje towary niezmiernie dobrze zaczęły się sprzedawać. Skorzystajcie z ich usług gdyż przyniesie to wam niezmiernie dużo korzyści oraz zysków.

Babeczka

Posty: 22