Szukam prezentu

Szukam prezentu

Nie do końca wiem jak to Wam opisać, ale chodzi mi po głowie taki zestaw fotografii, jakie są pomniejszone natomiast jak się na nie spojrzy z daleka to tworzą jakąś konkretną całość, na przykład kwiatek, wiecie może jak się to nazywa?

1krzysztof1

Posty: 19

 
To prawdziwi skarb mieć taki obraz ze fotografii, które się kocha. Fajny masz pomysł i wykonanie chyba nie będzie takie uciążliwe, no o ile dasz to w ręcę jakiegoś specjalisty, ja nie wiem, albowiem nie znam się na tym i wogóle mało uzdolniony ze mnie koleś ;-) chyba, iż we flirtowaniu, lecz nie o tym dzisiaj piszemy. Jak znajdziesz jakieś informacje to wróc tutaj i daj nam znać, pewno ktoś też może szukać o tym info w przyszłości, albo kogoś natchniesz na kupienie prezentu dla bliskiej osoby.

jirajamgo

Posty: 25

 
Hej nie wiem gdzie takie mozaiki można wykonać, ale dobrze wiem co masz na myśli. Widziałam takie coś w necie i tam było akurat zdjęcie jakiegoś ogromnego kota (chyba tygrys czy lew) i było właśnie zrobione z takich malutkich fotografii. Jak sobie przybliżyłam to były to fotografie też kotów, ale takich normalnych dachowców. Bardzo ładna sprawa, tym niezwyklej jak zdjęcie jest drobne ale widoczne zaś obraz znaczny, tak iż z daleka to obraz zaś z bliska fotografie.

Michaś

Posty: 32

 
na Mozajkowo możesz odszukać, jak wpiszesz w Google powinnaś odszukać. Bardzo fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy a oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać fotografie, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, że ja tylko poszukuję okazji kiedy tu można komuś kupić taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z jakich zdjęć, niemniej jednak które kolwiek fotografie weźmiesz, efekt jest super hiper!

jui

Posty: 35

 
Chciałabym pomóc niezmiernie, niemniej jednak nie wiem jak L już drugo raz na forum widzę, iż ktoś szuka tej mozajki i wiem iż to niezmiernie modna opcja teraz na wystrój mieszkania, no niemniej jednak ja nie jestem w temacie – wybacz :( Jakbym coś odnalazła to napewniaka ci utaj napiszę więc głowa do góry i bądź przyzwoitej myśli Kochana ma!!

Seba123

Posty: 17

 
Mój tata mamie kupił na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, ale efekt jest naprawdę zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa która to technika, a ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś tylko miniaturowe zdjęcia. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

Asia

Posty: 20

 
17) Hahaha jak znajdziesz to daj mi znać, podobny temat założyłem dwa dni temu, zatem trafiłem na twój wątek (miałem nadzieję, że ktoś ci odpowiedział). Generalnie w moim mieście nie ma, lecz w necie poszukuję sporadycznie (mam internet jedynie w telefonie i wolno ładuje i zżera kasę jak chol*ra :-/) Mam nadzieję, że znajdę to co mnie interesuje zanim będą imieniny mojego brata - Jacka (bowiem to dla niego poszukuję właśnie :))

Lipa08

Posty: 19

 
Ogólnie trzymam kciuki, odnajdziesz firmę i to co tobie się podoba, jedynie nauczyć się szukać w guglu, bowiem w aktualnych czasach to warunek potrzebny. Ja bez tego ani rusz, na przykład pierwsza stronka jaka mi wpadła w oko z wyszukiwarki www.mozaikowo.com.pl wygląda na bardzo solidną, tym niezwyklej, iż mają też pracę zrobioną dla jakiejś szkoły, zaś szkoły nie biorą byle czego, bowiem za to same nie płacą ;) ceny też jak dla mnie niskie. Przynajmniej ja bym kupił taką pracę w takiej cenie. Sprawdź sobie.

abb121s

Posty: 24