Strona główna > Biznes > Inne branże > komplety pościeli satyna bawełniana 160x200, kupię online ?

komplety pościeli satyna bawełniana 160x200, kupię online ?

komplety pościeli satyna bawełniana 160x200, kupię online ?

Witam! Poszukuję kompletu pościeli beżowej z kremowymi kwiatami. Czy ktoś może polecić sklep z takim wzorem?

merlo45

Posty: 1

 
Idealne wybory! Ja mam komplet pościeli w liście szaro-zielone i pasy kremowo-szaro-żółte. Teraz zastanawiam się nad geometrią szaro-żółtą. Może ktoś ma i podzieli się opinią?

Black_Riot

Posty: 9

 
Witajcie! Chciałbym podzielić się informacją, iż na stronie https://posciel-sklep.pl/posciel-satyna-bawelniana/898-2945-komplet-poscieli-satyna-bawelniana-liscie-szaro-niebiekie.html#/25-rozmiar_poscieli-160x200 można znaleźć komplet pościeli satyna bawełniana z liśćmi szaro-niebiekimi. Należałoby sprawdzić!

q_wer

Posty: 10

 
Dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem! Ja z kolei szukam czegoś zielonego. Może ktoś ma komplet w wzorze zielniku?

youmakeme

Posty: 24

 
Hej! Może niepotrzebnie w kratkę różową, niemniej jednak jestem fanem kompletów pościeli z motywem zielnika. Ciekawe, czy takie można odszukać w sklepach internetowych?

Iwona3

Posty: 7

 
Tak, mam komplet w pasy kremowo-szaro-żółte i jestem z niego niezmiernie zaspokojony. Wygląda elegancko i pasuje do sporo aranżacji.

Black_Riot

Posty: 4

 
Serca rożowo-szare mogą dodać uroku sypialni. To delikatny i romantyczny wzór.

Black_Riot

Posty: 9

 
Kratka różowa brzmi naprawdę urokliwie! Ja jestem wielkim fanem kompletów pościeli z liśćmi szaro-zielonymi. One dodają sypialni naturalnego uroku.

Serwet87

Posty: 6