Strona główna > Biznes > Gotowanie > pizzeria w Bydgoszczy, opinie

pizzeria w Bydgoszczy, opinie

pizzeria w Bydgoszczy, opinie

Witam. Znacie jakąś pizzerię w Bydgoszczy, która ma duży wybór pizz wegetariańskich. Nie gustuję w mięsnym menu, a jak się okazuje nie ma żadnych fajnych propozycji bezmięsnych. Piszcie i polecajcie. Z góry dziękuję.

dziubbek56

Posty: 9

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, która z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

denkrost

Posty: 7

 
Potrzebuję znaleźć jakiś dobry lokal, gdzie serwują pizzę. Czy w Bydgoszczy znajdzie się jakaś pizzeria, gdzie można zamówić kilka stolików? W mniejszych pizzeriach to podobno nie zgadzają się na taką rezerwację.

Black_Riot

Posty: 13

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie dostanę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bo robią tam smaczne pizze.

Dziadek

Posty: 12

 
Świetnie, że wątek dobrej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, albowiem sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

Gucio

Posty: 22

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś fachowa pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, natomiast jak już coś, to na pewno do znanych i porządnych miejsc. Na ogół zamawiam pizzę do domu. Mam własne zaufany lokal w Bydgoszczy.

Czarek

Posty: 16

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają niesłychanie ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Mnóstwo moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

v_v007

Posty: 13

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

grax1

Posty: 32