Jak mogę zamówić ekologiczną żywność do domu

Jak mogę zamówić ekologiczną żywność do domu

Hejka. Który sklep ekologiczny w Krakowie Waszym zdaniem wyróżnia się na tle konkurencji? Zarówno pod kątem cen, jak i szerokiego asortymentu.

Sarenka

Posty: 12

 
Naturalne produkty ekologiczne na stałe wpisały się do mojego jadłospisu.

Realizuję swoje zamówienia w tym sklepie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne, do którego nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Zawsze prędko dostarczają produkty, a ich szeroki wybór w olbrzymim stopniu decyduje o tym, iż dla mnie to najlepszy sklep :)

Wariat

Posty: 19

 
Moje oczekiwania wobec jedzenia ekologicznego w Krakowie były niezwykle wysokie. W sumie nie zdawałem sobie sprawy, iż zmiana sposobu żywienia będzie tak prosta. Nie odczułem większych trudności, a czuję się zdecydowanie zdrowszy :)

Mam zwyczajnie sporzej energii!

jui

Posty: 35

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest tak samo jak w wielu innych miastach. Wystarczy jedynie włożyć odrobinę wysiłku, aby ją odnaleźć. Istnieją właściwe sklepy i stoiska, choć zdrowe produkty możemy odnaleźć zarówno na targowisku, gdzie kupujemy warzywa i owoce.

aliDER$

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o produkty ekologiczne to nie wydaje mi się, aby ktoś z Was był w stanie na własną rękę odnaleźć dostawców i kupować u nich produkty. Skupiają się oni raczej na większych odbiorcach, którymi są przede wszystkim sklepy. Sklepy ekologiczne w sumie także potrafią zaproponować warzywa czy owoce w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

deberty56

Posty: 22

 
Nie wiedziałam, jakie kryterium wybrać, aby trafiała do mnie najlepsza ekologiczna żywność w Krakowie. Na szczęście trafiłam na to forum dyskusyjne i uzyskałam doświadczoną wiedzę z Waszej strony. Wygląda na to, że na stałe zainteresuję się ekologiczną żywnością, to wasza zasługa.

grax1

Posty: 32

 
Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o jedzenie ekologiczne w Krakowie. Najpierw wydawało mi się, że uda mi się samemu dostrzec do dostawców, ale później znalazłem firmę, która posiada w ofercie warzywa oraz owoce od sprawdzonych dostawców.

To mniej zachodu :)

FOTOhihi

Posty: 12