Strona główna > Biznes > Doradztwo Podatkowe > Adwokat w Jastrzębiu, szukam !!!

Adwokat w Jastrzębiu, szukam !!!

Adwokat w Jastrzębiu, szukam !!!

Szybko muszę znaleźć pomoc jakiegoś adwokata w Wodzisławiu. Mam sprawę cywilną, więc ta dziedzina musi być specjalizacją kancelarii. Bardzo dziękuję za zainteresowanie się moim tematem.

Wiśniak45

Posty: 6

 
Osobiście miałem spory kłopot ze odszukaniem adwokata w Jastrzębiu Zdroju. Sprawa dotyczyła zasiedzenia. Wszędzie gigantyczne koszta, które konkretnie mnie przerażały. Poszukałem nieco na obrzeżach. To też jest jakieś rozwiązanie, bo wtedy jest taniej. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał korzystać z podobnych usług.

pietryn045

Posty: 28

 
Masz nóż na gardle, to na takiego adwokata w Jastrzębiu Zdroju chociażby był to mega drogi adwokat, lecz skuteczny, pieniądze odnajdziesz. Jeszcze sam nie musiałem korzystać, lecz siostra tak, więc sprawę znam od podszewki.

Sewerynus

Posty: 16

 
Tak też myślałam, że rozwikła się burza :) mam tylko nadzieję, że ktoś z was jeszcze poleci jakąś sprawdzoną kancelarię adwokacką w Wodzisławiu Śląskim i nie będzie ukrywał kosztów, jakie trzeba ponieść za usługi.

emkaer

Posty: 26

 
Nie znam żadnej kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim, a też z tych okolic będę musiał poszukać najlepiej właśnie adwokata. Wiem, że tylko adwokat może reprezentować cię na sprawie, a nie prawnik. Koszta mnie jednak chyba zjedzą. No niemniej jednak jak mus to mus. Mam nadzieję, że podsuniecie tu jakąś dobrą propozycję.

cezar

Posty: 18

 
Okej, ale nie każdą matkę, która zostaje z dzieciakami sama stać na to, by wynająć sobie adwokata. Czy on będzie w Jastrzębiu Zdroju czy gdzie indziej koszt będzie duży. Nie ukrywajmy tego. Nawet jeśli kancelaria okaże się w porządku i rozłoży koszt na raty, to jednak cios dla budżetu. Tak widzę to ze swojej perspektywy, ale na szczęście nie musiałam z takiej opcji korzystać.

Śmieszek

Posty: 25

 
Pomoc adwokata to ostateczność? Myślę, że jest w Jastrzębiu Zdroju mnóstwo takich, jakich cennik jest całkiem okej i można skorzystać, a nie ryzykować na własną rękę. Nigdy nie pisałbym się na taką opcję w pojedynkę.

Gucio

Posty: 22

 
Widzę, że szukacie adwokata w Jastrzębiu. Mogę polecić tego http://www.adwokat-kiwic.pl. Prowadził mi sprawę, działał od samego początku skutecznie. Zawsze miał silne argumenty, zatem nam się udało. Polecam, choć poniektórzy wolą sporo starszych adwokatów. Ten jest wykwalifikowany i przede wszystkim niesłychanie pozytywnie nastawiony do obrony interesów swoich klientów.

serbuś

Posty: 14

 
Trochę szkoda pieniędzy na takiego adwokata w Jastrzębiu, skoro można działać samemu. Jak dla mnie takie usługi są ostatecznością. Wiem, że są obawy, ale nie taki diabeł straszny, jak go malują. Z takiego założenia wychodzę w wielu sprawach w moim życiu i jakoś daję radę :)

Dziadek

Posty: 15