Strona główna > Biznes > Doradztwo Podatkowe > książka przychodów i rozchodów, oferta ??

książka przychodów i rozchodów, oferta ??

książka przychodów i rozchodów, oferta ??

Dzień dobry. Zastanawiam się nad tym, aby kupić program Super Księga Podatkowa. Czy kiedykolwiek mieliście z nim styczność? Dajcie mi znać :-)

kllarka

Posty: 8

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy w rachubę wchodził wybór programu do prowadzenia księgowości dla średnich firm. Bardzo przydatne były Wasze rekomendacje.

Michaś

Posty: 19

 
Czytałem o Waszych potrzebach i praktycznie większości spodoba się program SKP dla małych firm: https://www.ksiega-podatkowa.pl. Producent oprogramowania niezwykle często organizuje promocje, dzięki czemu jego ceny są niezwyklej atrakcyjne.

propek1

Posty: 10

 
Widzę, że Super Księga Podatkowa to produkt, który nie zawiódł nikogo z Was. Mam nadzieję, że w moim wypadku będzie podobnie, ponieważ nie mam zamiaru zmieniać oprogramowania, które będzie decydowało o sprawności działania mojego przedsiębiorstwa.

Miki

Posty: 12

 
W pozytywny sposób zaskoczył mnie program Super Księga Podatkowa, który początkowo traktowałem z pewną rezerwą. Jego funkcjonalność? Rewelacja!

drusert

Posty: 14

 
Myślę, że godny zainteresowania jest wspominany przez Was program SKP. Od kilku dni testuję jego możliwości oraz sprawdzam rekomendacje na jego temat w Internecie. Nie ma się do czego przyczepić.

wom_ww

Posty: 11