Strona główna > Biznes > Doradztwo Podatkowe > Program do faktur, coś sprawdzonego ?

Program do faktur, coś sprawdzonego ?

Program do faktur, coś sprawdzonego ?

Hej. Wiecie może czy wystawianie faktur online wiąże się z konkurencyjnie niską ceną? Słyszałem taką informację od znajomego, natomiast nie wiem czy to prawda.

Penio

Posty: 7

 
Bardzo podoba mi się pomysł wystawiania faktur online. W niektórych okolicznościach zdecydowanie ułatwia to pracę i funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Wydaje mi się, że w przyszłości wdrożę taką funkcjonalność w przypadku mojej firmy, bo to niewielki koszt.

Basia

Posty: 22

 
Faworyzowany przeze mnie program księgowy odnajdziecie w obrębie tej strony internetowej: www.fakturyplus.pl. Jego prostota oraz bogata funkcjonalność przypadły mi do gustu, a także paru znajomym przedsiębiorcom. W Waszym przypadku może być dość podobnie :)

@_24lampy

Posty: 24

 
Postanowiłem rozpocząć wystawianie faktur VAT, a w związku z tym nabyłem stosowny program, który udało mi się wyłonić dzięki poradom z tego forum dyskusyjnego. Nie zaglądając tutaj nie miałbym zielonego pojęcia, jak rozpocząć własne poszukiwania.

dostacTP

Posty: 15

 
Nie mam żadnej najlepszej propozycji, jeśli chodzi o program do księgowości. W mojej opinii program powinien zostać dobrany na podstawie indywidualnych oczekiwań, a także specyfiki działalności, którą prowadzi konkretny przedsiębiorca. To podstawowa sprawa.

Wacław

Posty: 22

 
Niesamowite udogodnienie stanowi z mojej perspektywy wystawianie faktur online, z którego korzystam od prawie roku. Teraz dowolny dokument handlowy mogę wprowadzić za pośrednictwem telefonu, tabletu lub laptopa wówczas, gdy jestem w terenie. Świetna sprawa.

aleksis

Posty: 19

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem program do księgowości. Trafiłem jednak na sprawdzoną propozycję, którą wyłoniłem na podstawie Waszych rekomendacji :)

QQrydza

Posty: 20