poradniki o marketingu, który portal ?

poradniki o marketingu, który portal ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu rzetelnego portalu z artykułami o zdrowiu. Mam nadzieję, że macie swoje ulubione serwisy w tej dziedzinie i będziecie chcieli podzielić się ze mną swoimi perełkami :)

Waskijestem

Posty: 9

 
Fajnie. Szkoda, że mojego nie mogę zaciągnąć do odświeżenia mieszkania :( Poważnie, muszę znaleźć chyba ekipę. Myślę, że nawet gdybym podesłała mu poradniki o domu, jak zrobić remont krok po kroku, nie wziąłby się za to. Taki z niego gatunek leniwca. Nie pozostawia żadnej nadziei ;)

Abaddon616

Posty: 12

 
A ja wreszcie zabieram się porządnie za siebie, dlatego szukam poradników o zdrowiu. Też muszę przejrzeć wasze polecenia. Na pewno znajdę wśród nich coś ciekawego. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która zaczyna poważnie myśleć o zdrowiu. Gdy człowiek przekroczy pewien wiek, jego myślenie jest już zupełnie inne ;)

Demi45P

Posty: 19

 
Fajnie. Szkoda, że mojego nie mogę zaciągnąć do odświeżenia mieszkania :( Poważnie, muszę znaleźć chyba ekipę. Myślę, że nawet gdybym podesłała mu poradniki o domu, jak wykonać remont krok po kroku, nie wziąłby się za to. Taki z niego gatunek leniwca. Nie pozostawia żadnej nadziei ;)

prymusek

Posty: 11

 
Widzę, iż polecacie wiele fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, iż uda mi się w końcu odnaleźć coś rzeczywiście ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najniezwyklej interesują mnie poradniki o technologii.

mimuś00

Posty: 9

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę odnaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o faktycznie super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

dermert

Posty: 10

 
Ten portal lifestylowy uważam za całkiem spoko http://citymag.pl/olejowanie-wlosow/. Znajdziesz tam też mnóstwo fajnych artykułów w dziedzinie technologii, czego właśnie szukasz. Życzę miłej lektury.

oooo_ooo

Posty: 7

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na wielu z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

wisła1905

Posty: 19