poradniki o marketingu, portal lifestylowy

poradniki o marketingu, portal lifestylowy

A może tutaj ktoś zna fajne artykuły o marketingu. Przejrzałem już sporo stron w tym temacie i jestem o wiele bardziej obeznany, jak wypromować sklep internetowy. Chciałbym jeszcze więcej. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki.

Mier56

Posty: 4

 
Ostatni wynalazłem tę stronkę http://citymag.pl/mieszkania-rynku-pierwotnego-dlaczego-warto/. Bardzo fajnie piszą nie tylko o motoryzacji, ale też mają świetne poradniki o technologii. Widać, że portal ogarnia ktoś, komu zależy na czytelnikach. Każda porada bardzo dokładnie opracowana. Przyjemnie się czyta no i jest pożytek.

WF2015

Posty: 10

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

Miki789

Posty: 7

 
Zależy kto, co lubi. Ja chętnie czytam o modzie, ale na portalach lifestyle dość często wynajduję też bardzo ciekawe poradniki o marketingu, a to moja branża, więc wiem, co piszę :)

Klarcia34

Posty: 16

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

Hymnny4

Posty: 12

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

sertus

Posty: 11

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

Jelle Klassen

Posty: 20