poradniki o kawie, dobry portal?

poradniki o kawie, dobry portal?

Z góry wielkie dzięki za pomoc w znalezieniu naprawdę rzetelnych poradników o motoryzacji. Nie lubię czytać powielanych artykułów. Wszędzie to samo. Czytacie jakiegoś fajnego bloga, którego moglibyście polecić?

Miki

Posty: 5

 
Całkiem zgłupiałam. Chcę odnaleźć informacje o diecie, ćwiczeniach i zdrowym trybie życie i nie mogę odnaleźć niczego konkretnego. Polecacie przeczytać jakieś artykuły o fitnessie. Jak coś znacie, napiszcie.

Gregor55

Posty: 14

 
Mnie też przydałoby się poczytać fajne artykuły o podróżach. Lato tuż tuż ;) Zwyczajnie planuję sporo wcześniej wszelkie tego typu wyjazdy, w szczególności iż najmłodszy podróżnik ma dopiero trzy latka i jest zwłaszcza wymagający ;)

q_wer

Posty: 9

 
O niezwykle dziękuję. W sumie może troszkę się spieszę z tym planowaniem wakacji, lecz wolę uprzednio niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, iż synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

Kruk

Posty: 22

 
No co ty. W Internecie masz bardzo dużo ciekawych artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, które regularnie czytam, bo interesują mnie poradniki o kawie, jest dużo ciekawych porad o zdrowiu. Właśnie tam znalazłam też propozycję codziennych ćwiczeń na prosty kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

Julian

Posty: 15

 
Bardzo fajny wątek. Też mnie ciekawi, jaki portal lifestylowy polecacie. Znam tylko dwie fachowo prowadzone stronki, jakie mają sporo kategorii tematycznych. Reszta jest marnej jakości.

missioo

Posty: 10

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i dlatego trudno znaleźć coś naprawdę przydatnego. Może ktoś odszukał dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

Hymnny4

Posty: 12

 
To szczerze polecam skorzystać z porad na tym portalu lifestylowym http://citymag.pl/auto-zabraklo-pradu/. Mają tu dużą ilość ciekawych kategorii. Mąż czyta moto. Ja o podróżach, modzie, fitnessie i kawie. Fajna stronka, bo prowadzona rzetelnie i regularnie. Możesz zajrzeć, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

bajubaju

Posty: 15

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeśli znasz porządne poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, jaką mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

Yuri20

Posty: 14