poradniki o marketingu, polecicie ?

poradniki o marketingu, polecicie ?

Witam. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Szukam rzetelnego portalu, gdzie można znaleźć profesjonalne poradniki o zdrowiu. Wiecie na pewno, o co mi chodzi. Jak leczyć przeziębienie itp. Wszędzie piszą to samo :(

plertoo3

Posty: 6

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można odnaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady znakomicie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

Julian

Posty: 12

 
Sprawdzę na pewno i nie ulega wątpliwości niesłychanie dziękuję za propozycję. Też poszukuję ciekawostek i stosownie najniezwyklej dzisiaj interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Głównie jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dzisiaj sukcesu.

Wariat

Posty: 14

 
Portal lifestylowy to wyśmienite miejsce, gdzie można znaleźć dużo konkretnych porad. Mnie najniezwyklej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli swoje pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę konieczną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z niekiedy :)

henrykk

Posty: 16

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Rzeczywiście przydatnych porad. Jeśli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

pieknalala

Posty: 11

 
O takim czymś dowiesz się na tej stronie http://citymag.pl/go-pro-kamerki-sportowe/. To bardzo fajnie prowadzony portal lifestylowy. Mnie się podoba, bowiem piszą ciekawie i można dowiedzieć się sporo fajnych rzeczy. Portal ma dużo kategorii, a właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam, bowiem już niejedna porada sprawdziła się u mnie w domu.

domrrrr

Posty: 8

 
Widzę, iż mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to niewątpliwie czekam z niecierpliwością.

Julian

Posty: 11

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Naprawdę przydatnych porad. Jeśli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

Smerfik

Posty: 22

 
Sprawdzę, bo sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, zwłaszcza że to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy znalazłam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

Oct714

Posty: 18

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bo wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i stosownie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

cerbus34

Posty: 10