siatka do kontenera, gdzie kupić ?

siatka do kontenera, gdzie kupić ?

Jaka siatka na kontener będzie najlepsza? Przewozić będziemy w najbliższej przyszłości sporo materiałów budowlanych. Być może materiały będą stały na placu budowy, więc przydałoby się je uchronić przed kradzieżą.

Robuś

Posty: 9

 
Najlepszą ochronę masz dzięki siatkom do kontenerów. Nie polecam niczego innego do transportu, bowiem to jest efektywna, trwała i solidna siatka. Można jej użyć do osłonięcia i przenoszenia ładunków. Wiecej informacji można odnaleźć na stronach producentów. Z własnego doświadczenia polecam.

Mariusz

Posty: 7

 
Ja też korzystam z takich siatek do kontenerów i muszę powiedzieć, iż jest ok. Wcześniej mieliśmy siatki, niemniej jednak one były z jakiegoś marnego materiału. Taka prowizorka można powiedzieć :D Tu widać jakość. Od roku użytkowane i nadal jak nowe. Polecam, bo to jest doświadczony produkt, który poza tym nie jest drogi.

Marioleczka

Posty: 11

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, lecz też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, albowiem wtedy jesteś pewny, iż będzie to stosowne zabezpieczenie.

ui5609

Posty: 9

 
Nie niezmiernie wiem. Te siatki są już w konkretnych rozmiarach? Chodzi mi o siatkę na kontener. Chyba zdecyduję się na zakup, bo innego rozwiązania raczej nie ma. Zależy mi na jakości, trwałości, żeby to nie był zakup na chwilę. Jak coś wiecie, dajcie znać. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

david011

Posty: 25

 
A jeśli chodzi o parametry, to jest tutaj dość duże zróżnicowanie. Przede wszystkim jest podział na wielkość oczka. Tu trzeba się z góry zastanowić, co będziesz w przyszłości chciał siatką do kontenera zabezpieczyć. Najlepiej wybrać uniwersalny wymiar, spytać sprzedawcę. Masz też do wyboru grubość sznurka.

wisła1905

Posty: 6

 
Ale może kupić gdzieś w sprawdzonym miejscu? Czytałem, że nie wszędzie mają dobre gatunki PP, a tym samym siatki do kontenerów. Przydałoby mi się coś naprawdę trwałego, bo kontenery w taką pogodę, jak teraz mamy za oknem, będą stały przez dłuższy czas. Cenowo jak to wygląda? Dzięki za info.

Andziaaan

Posty: 10

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeżeli towar ma być poprzez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, iż to sprawdzony trwały sposób.

hammlot

Posty: 14

 
Jak chcesz zakupić dobrej jakości siatkę na kontener, to zerknij na tę stronę https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Sam tu kupowałem. Siatka doskonale sprawdza się w transporcie do zabezpieczenia.

propek1

Posty: 11

 
Masz do wyboru. Jest też chyba normalny polipropylen, natomiast ten bezwęzłowy jest lepszy, jeżeli chodzi o zabezpieczenia w przemyśle czy transporcie. Za bezwęzłową siatkę do kontenera zapłacisz trochę więcej, natomiast to jest najsolidniejsze rozwiązanie. Pod kątem wytrzymałości najlepszy sprawdzony sposób.

Umber5

Posty: 19