siatki sznurkowe, znacie ?

siatki sznurkowe, znacie ?

Dzień dobry. Mamy pytanie jako zakład przemysłowy szukający sprawdzonego zabezpieczenia z siatek PP. Gdzie szukać dobrego producenta siatek? Może znacie firmę Bagan? Znacie lokalizację, jakie są wasze opinie?

Andziaaan

Posty: 7

 
Akurat tę firmę znam, więc mogę się wypowiedzieć. Bagan wykonał dla nas ogrodzenie sportowe w zasadzie na prestiżowym obiekcie. Szukaliśmy dobrego producenta, który gwarantuje też usługi. Dobrze trafiliśmy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości całej usługi. Ogrodzenie podoba się, lecz też wyjątkowo dobrze służy sportowcom.

Sewerynus

Posty: 15

 
Muszę dojechać jakoś do Bagan. Jakaś mapka dojazdowa dobra by się przydała :) Chyba to sprawdzony producent? Dajcie znać, jak macie informacje na jego temat.

Serduszko4

Posty: 21

 
Nie będę miał innego zdania, bo też uważam, że jakość siatek polipropylenowych różni się w ofertach. Chodzi tu przede wszystkim, żeby producent miał dostęp do naprawdę dobrych gatunków tworzyw.

tigra32

Posty: 13

 
A które siatki ochronne do domu polecacie. Może jest jakiś konkretny producent trudniący się tego typu asortymentem. Chciałbym zabezpieczyć okna i balkon. Może jest jakaś solidna, niemniej jednak też elegancka siatka, jaką polecacie?

Badalaman

Posty: 20

 
Kapitalna sprawa, albowiem też poszukuję porządnej oferty siatek sportowych. Jak coś to skorzystam z producenta, który zapewni mi nie tylko jakościowe siatki, lecz też w przystępnej cenie.

iwanowskis

Posty: 14

 
Mnie też zainteresowały siatki ochronne, bo mam zamiar wykorzystać je do zabezpieczenia pewnych miejsc w ogrodzie. Wypadałoby z tego, co czytam wybrać polipropylen, bo podobno najlepszym pod kątem odporności na działanie czynników zewnętrznych. Jak coś, to piszcie.

Lupusx

Posty: 14

 
To link do mapki dojazdowej do producenta siatek ochronnych https://www.google.pl/maps/place/BAGAN+-+Producent+siatek.+Siatki+ochronne+sportowe+zabezpieczaj%C4%85ce.+Pi%C5%82kochwyty./@51.2321445,17.377358,12z/data=!4m8!1m2!2m1!1sBAGAN+-+Producent+siatek.+Siatki+ochronne+sportowe+zabezpieczaj%C4%85ce.+Pi%C5%82kochwyty!3m4!1s0x470fe2b10e94ae9d:0x76c53c2766f8394e!8m2!3d51.246753!4d17.472582. Co do ich oferty nie mamy najmniejszych zażaleń. Okazało się, że oferują także montaż, a to była dla naszego obiektu sportowego najważniejszą kwestią. Musiało być profesjonalnie i tak też się stało. Polecamy.

david011

Posty: 18

 
Jeśli tak, to dajcie jakieś sprawdzone namiary na producenta siatek sportowych. Mam dylemat, bo mi się wyświetla kilka ofert i nie wiem, jaka rzeczywiście jest dobra :)

Marioleczka

Posty: 8

 
Takie siatki ochronne można zakupić nawet w markecie, ale wtedy nie masz żadnej pewności, że to dobry asortyment. Najlepiej skorzystać z oferty producenta. Tu masz gwarancję najwyższej jakości. Cenowo też wygląda to całkiem dobrze.

wrrraak22

Posty: 16