Strona główna > Dom dla każdego > Balustrady > pielęgnacja terenów zieleni łódź, która firma ?

pielęgnacja terenów zieleni łódź, która firma ?

pielęgnacja terenów zieleni łódź, która firma ?

Witam. Pomyślałam, że usługa projektowania ogrodów będzie lepsza niż samodzielnie wymyślanie. Jeśli znacie lub nawet korzystacie z takich usług w Łodzi, dajcie znać. Pięknie dziękuję za każdą odpowiedź :)

himmmu78

Posty: 4

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

mniszekk6

Posty: 13

 
Projektowanie ogrodów to teraz bardzo popularna usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, zwłaszcza jeśli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu warto zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

eloop

Posty: 5

 
Jeżeli zależy wam na faktycznie profesjonalnych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

przemek55

Posty: 11

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Kizakkk

Posty: 16

 
Projektowanie ogrodów to teraz niezmiernie znana usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, szczególnie jeśli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu należałoby zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

Madzia

Posty: 10

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, głównie iż tu trzeba zrobić konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno mnóstwo pracy i czasu :(

Michaś

Posty: 33

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się samodzielnie wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

englandrm

Posty: 6

 
Jak się poświęci troszkę czasu, to można znaleźć niedrogie usługi ogrodnicze w Łodzi. Jeżeli zlecasz firmie mnóstwo do roboty, to na bank można negocjować cenę. Dużo firm w tej branży ma elastyczny cennik, więc tylko kwestia dogadania się. Pozdrawiam.

Gruamer

Posty: 23