Opielacz ręczny

Opielacz ręczny

Będę potrzebował jakiś namiot handlowy, właściwie nie na długo, ale potem przydałby mi się w ogrodzie. Jak polecacie jakiś sklep, hurtownię, to dajcie znać. Sprawa jest dość pilna, więc liczę na was ;)

Gerda

Posty: 8

 
Jak potrzebujecie dobrych taśm nawadniających do waszych ogrodów to polecam tę ofertę http://domogrod24.com/pl/c/Tasmy-Nawadniajace/295. Bardzo duży wybór pewnie znajdziecie, co potrzebne. Poza tym to hurtownia, więc ceny są atrakcyjne.

Kolekcjoner

Posty: 13

 
To miło, że można gdzieś parę groszy zaoszczędzić. Miałam kupić właśnie agrowłókninę do ściółkowania, tu jest taniej. U mnie w mieście nie ma takiej hurtowni, więc chyba zacznę bardziej cenić możliwości internetowe :) Jakoś zawsze nie podchodziłam z entuzjazmem do takich zakupów:)

Michaś

Posty: 18

 
Nam nawadnianie pola spędziło sen z powiek. Jakoś nie umieliśmy sobie poradzić z tym samymi. A fachowiec krzyknął sobie oj niezbyt atrakcyjną dla nas kwotę. System jest, niemniej jednak gdyby człowiek miał doświadczenie, zrobiłby sobie sam.

Laleczka

Posty: 13

 
Niezwykle atrakcyjne propozycje. Niepotrzebnie też tylko do ogrodu. Lecz grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

grax1

Posty: 32

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

Gregor55

Posty: 24

 
Nie byle która propozycja. Widać, że internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest przez rzetelną firmę. Można tu odnaleźć wiele koniecznego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

milenka

Posty: 14

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Świetna sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny naprawdę ok.

ja2210

Posty: 21