prace ogrodnicze Łódź, która firma ?

prace ogrodnicze Łódź, która firma ?

Hej. Na wiosnę chcę zregenerować swój ogród ;) Co sądzicie o usługach, takich jak prace ogrodnicze? Jeśli wiecie, jaką firmę warto wybrać w Łodzi, napiszcie. Chętnie sprawdzę, co oferują i z jakim kosztem będę się musiała liczyć.

Rico

Posty: 2

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś znajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

Kowalski

Posty: 22

 
Jeżeli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odszukasz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

Badalaman

Posty: 20

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

Katolik

Posty: 27

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, niemniej jednak ja poszłabym niezwyklej w kierunku jakości. W wypadku prac ogrodniczych jakość to najistotniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w którym bez problemu można odnaleźć dobre firmy.

anna_00

Posty: 12

 
Dobrze, iż piszesz, tylko szkoda, iż nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli sięgnąć z pomocy, bo cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

jozefinna

Posty: 8

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, iż macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, iż znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

syrena88

Posty: 8

 
Myślę, iż najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, jakie proponują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno odnaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

namok

Posty: 8

 
Znakomita firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, jakie zapewniają. Są profesjonalni, dokładni i doświadczeni. Działają w Łodzi i w okolicach.

Frasiek22

Posty: 21

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Kobitka22

Posty: 5