sieci rybackie, oferta ?

sieci rybackie, oferta ?

A co powiecie na temat siatek dla kotów? Czy są skutecznym sposobem na zabezpieczenie na przykład balkonu lub w ogrodzie do wyznaczenia kotkowi bezpiecznego terenu? Muszę być pewien, zanim w końcu się zdecyduję.

wom_ww

Posty: 9

 
Siatki rybackie są profesjonalnym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się doskonale, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

edmundzio

Posty: 7

 
Kupowałem siatki hodowlane tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkihodowlane. Jestem usatysfakcjonowany także z asortymentu, ale też z tego, jaka jest tutaj obsługa. Podpowiedziano mi tutaj najlepsze rozwiązanie, dlatego polecam tego producenta i tyle :)

kwiat_r151

Posty: 27

 
No jasne, iż zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wówczas siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w profesjonalnym miejscu.

Fotnik2

Posty: 9

 
No jasne, że zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wtedy siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w profesjonalnym miejscu.

Black_Riot

Posty: 10

 
A ja kupiłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

Kruczek23

Posty: 28