Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Akcesoria GSM > podsłuch na telefon, sprawdzony

podsłuch na telefon, sprawdzony

podsłuch na telefon, sprawdzony

Dzień dobry. Piszę, bo muszę skorzystać z podsłuchu w telefonie. Czy to droga usługa? Wiem, że sporo jest firm posiadających tego rodzaju oprogramowania. Jakie będzie najlepsze? Cena nie gra roli. Z góry dziękuję.

mniszko

Posty: 8

 
Właśnie dokładnie jest tego za dużo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

Wacław

Posty: 27

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, niemniej jednak tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyborne narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, że się zdecyduję. Już niezmiernie sporo wiem na ten temat.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
To podsłuch w telefonie działający bez zarzutu https://spyphonesoft.pl/. Firma zapewnia oprogramowanie na każdy telefon tzn. do każdego systemu operacyjnego.

Killer85

Posty: 14

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

Tadzin

Posty: 22

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to dużo. Na razie chciałabym spróbować, zbadać, jak to wygląda w praktyce.

FOTO-PHOTO

Posty: 9

 
To super. Właśnie czegoś takiego szukałem. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego można kupić. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Mr Frog

Posty: 16