Strona główna > Biznes > Agencja Interaktywna > Promocja idei, sprawdzona firma

Promocja idei, sprawdzona firma

Promocja idei, sprawdzona firma

Dzień dobry. Wydawałoby się, iż event marketing ma proste założenia i w rzeczywistości tak jest.

Jako organizator nie zdawałem sobie sprawy z odpowiedzialności i szczegółów, jakich nie dograłem. A Wy zaliczyliście kiedyś taką wpadkę?

Możecie polecić jakąś firmę, jaka organizuje takie wydarzenia?

Nikotymmm

Posty: 28

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, ale mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, że nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, ale szybko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem bardzo wdzięczna.

Kuniarz

Posty: 30

 
Cześć. Jeszcze niedawno nawet nie miałam pojęcia na czym polega promocja marek, a teraz prowadzę ją połączoną z promocją produktów. Ciężko byłoby to skoordynować, gdy nie praktyczne porady z tego forum.

eXtreme23

Posty: 24

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona przez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje wielu innych firm, które nie wydają się gorsze, lecz posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zadowolony.

DiD3K

Posty: 15

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym nadzwyczajnym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście osób. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, jaka zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

yetisize

Posty: 30

 
Hej. Moi klienci właściwie zawsze upominali się o rabat, którego i tak im udzielałem. Ostatnio postanowiłem pójść krok dalej, bo poczytałem o organizowaniu akcji dla konsumentów. Zadziałało – mam ich teraz więcej, rozdawałem po prostu darmowe próbki, które zalegały na magazynie!

Jelle Klassen

Posty: 20

 
Cześć.
Zawsze wydawało mi się, że fora dyskusyjne to tylko rozmowy pomiędzy ludźmi, z których nie można wyciągnąć nic wartościowego. Myliłam się, bowiem w ten sposób otrzymałam kluczową wiedzę z zakresu marketingu, a także na temat promocji artykułów.

Czasem należałoby zweryfikować coś samemu zanim dokona się oceny!

lukasabat

Posty: 25

 
Witam serdecznie.

Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym wydarzeniu promocyjnym. Odczucia są jak najbardziej pozytywne, zainteresowanie naszą firmą wzrosło, a wszystko dzięki usługach zrealizowanych przez http://www.ievent.pl.

jirajamgo

Posty: 26