Strona główna > Biznes > Agencja Interaktywna > Litery podświetlane- jaka firma?

Litery podświetlane- jaka firma?

Litery podświetlane- jaka firma?

Witam. Pylon z podświetleniem wewnętrznym za rozsądne pieniądze – skąd warto zamówić? Trochę ofert przejrzałem, mam kilka typów, ale jakbyście mogli dorzucić coś jeszcze, podzielić się swoimi doświadczeniami to będę wdzięczny. Pozdrawiam!

syrena88

Posty: 10

 
Chyba zainwestuję w pylon reklamowy, ale myślę też o takiej specjalny ekranem LCD, tylko to już jest dużo droższa opcja, ale za to efektowna.

Nim_wer

Posty: 12

 
No właśnie – jak to jest z tymi literami podświetlanymi? Na jakie się najlepiej będzie zdecydować, jeśli chcę, żeby moc światła była największa?

Dooog

Posty: 17

 
Mój znajomy korzysta z takiego specjalnego neonu na elewacji i z tego co mówi to sporo mu prądu idzie na zasilenie czegoś takiego. Są jakieś szczególnie energooszczędne rozwiązania, które możecie polecić?

emkaer

Posty: 26

 
Do zamontowania na dachu szukam od dłuższego już czasu odpowiednich dużych liter z podświetleniem i nie wiem na co się ostatecznie zdecydować. Kilka projektów dostałem od różnych firm i powiem, że żaden mi jakoś super do gustu nie przypadł.

daga44

Posty: 18

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

mniszek45

Posty: 16

 
Profesjonalnie do tematu pylonów, czy kasetonów reklamowych podchodzi firma Neobrand (neobrand.pl). Współpracuję z nimi już od dawna. Zawsze terminowi, rzetelni, podchodzą do tematu wszechstronnie – projektują i produkują akcesoria.

ER_DOR

Posty: 27

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

Ptaszyna

Posty: 21

 
Mam pytanko – jak to jest z takimi kasetonami reklamowymi jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe? Długo taka reklama może posłużyć w dobrej kondycji i stanie? Jakie macie doświadczenia?

Gucio

Posty: 22

 
Z takich reklam zewnętrznych na jakich bym na ten moment najbardziej zależało to chętnie bym w pylon zainwestował. Sporo samochodów mój zakład mija właśnie z tego powodu, że nie mam odpowiedniej reklamy zewnętrznej przy drodze...

Hymnny4

Posty: 24