Strona główna > Biznes > Agencja Interaktywna > reklama facebook, poszukuje

reklama facebook, poszukuje

reklama facebook, poszukuje

Hej. Kto realizuje kampanie reklamowe facebook? Czy powinienem rozejrzeć się za agencją social media, jaka posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie? Pozdrawiam Was.

Misieczek

Posty: 11

 
Moim zdaniem inwestowanie w social media to przyszłość każdego przedsiębiorstwa, które chce nawiązywać długoterminowe stosunki ze swoimi klientami. Nie da się ukryć, iż dzięki portalom społecznościowym klient może zdecydowanie chętniej wrócić do tej samej firmy :-)

wolnośććć

Posty: 5

 
Podjąłem współpracę z tą agencją social media:
www.socialframe.pl. Jej oferta sprostała moim oczekiwaniom. Owa agencja content marketing opanowała również do perfekcji :)))

mew soncz7777

Posty: 13

 
Widzę, że nie tylko ja mam problem z wyborem, gdy w rachubę wchodzi agencja marketingowa. Na ten moment zapoznałem się z ofertami kilku firm, których specjalność stanowi social media. Biorę pod uwagę m.in. opinie.

Acclaim

Posty: 19

 
Zainwestowałem niedawno nieco czasu w prowadzenie konta na facebooku. Przyznam szczerze, że efekty działań przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

trzeźwy55

Posty: 15

 
Od kilkuset złotych do kilku tysięcy kosztuje z reguły obsługa marketingowa. Wiele zależy przede wszystkim od ilości podejmowanych działań przez agencję, która jest skłonna zaproponować indywidualny plan reklamy w internecie. Kluczowe znaczenie ma budżet firmy.

Worms

Posty: 8

 
Profesjonalne przedsiębiorstwa muszą pamiętać o tym, aby poświęcić czas bądź środki na prowadzenie profilu linkedin. W przeciwnym wypadku mogą mieć one trudności w zakresie zatrudniania nowych pracowników. To rozwiązanie zaleci Wam każda agencja reklamowa social media.

Orange444

Posty: 14

 
W social media tkwi gigantyczny potencjał. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy podjąłem decyzję o prowadzeniu profilu facebook, który założyłem dla mojej firmy :-)

Nikotymmm

Posty: 28

 
Przede wszystkim dla firm z branży modowej sens ma prowadzenie profilu instagram. Takie rozwiązanie zarekomenduje Wam praktycznie każda doświadczona agencja social media, jeśli postanowicie z takową podjąć w ogóle kontakt.

asiunia44

Posty: 17