Strona główna > Biznes > Agencja Interaktywna > Torby papierowe, polecicie kogoś?

Torby papierowe, polecicie kogoś?

Torby papierowe, polecicie kogoś?

Mam kolejny pomysł odnośnie mojego małego biznesu, a dokładnie jego reklamy. Chciałbym obrandować logiem i nazwą firmy torby papierowe, które służyłyby klientom do pakowania zakupów. Szukam taniej firmy. Dzięki.

Złoty

Posty: 12

 
Dużo mówi się teraz o żywej reklamie. Tak jest, iż takie torby z nadrukiem zostają w naszych umysłach i gdzieś tam marka firmy zostaje zaszufladkowana. W końcu o to chodzi. Natomiast nie każda taka torba jest fajna i jakbym miała ją nosić w potrzebie na zakupy, to musiałaby być mieć dobry wygląd.

Ptaszyna

Posty: 21

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Normalne zrywki są za darmo. Jeżeli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Lecz rzeczywiście da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

ciumar1

Posty: 20

 
U nas przyjęły się torby foliowe i nie chcemy z nich rezygnować, tym niezwyklej, że taniej nas to wynosi, a klienci nie narzekają. Nasze reklamówki są bardzo śliczne, szykowne i wcale nie przypominają tych dawnych. Możemy mieć ich zdecydowanie więcej niż papierowych.

pawel253

Posty: 15

 
Jeśli chodzi Wam o torby foliowe z nadrukiem firmowym to polecam zerknąć na tę stronę http://www.awadruk.com.pl. Firma działa od lat i jest sprawdzona. Dla mnie wykonali już bardzo dużo tego rodzaju zleceń. Jestem zadowolony, więc szczerze polecam.

Serduszko4

Posty: 22

 
Podobają mi się torby z nadrukiem, lecz niekoniecznie wszystkich firm. Tu trzeba pokazać klasę, a nie wykonać coś na siłę, wobec tego istotne jest komu zlecasz taki projekt. Nie każdą mogłabym używać na co dzień.

mniszek45

Posty: 16

 
Takie torby papierowe wcale nie muszą być za darmo. Klient może ją kupić za drobną kwotę. To się opłaca. Ja tak zaczynałam, od tradycyjnych foliowych najtańszych reklamówek za darmo, a papierowych za „grosik”.

dobrmmm

Posty: 21