kojec dla psa Węgry, poszukuję

kojec dla psa Węgry, poszukuję

Jeśli znacie firmę, która ma na sprzedaż przenośne garaże to dajcie znać. Niestety, ale mieszkam daleko od Polski, bo aż na Węgrzech. Byłoby dobrze gdyby firma sama organizowała mi transport i montaż takiego garażu.

Gruby_56

Posty: 2

 
Myślałem, iż nie ma kłopotów z przenośnymi garażami na Węgrzech, lecz widzę, iż nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, która ten rynek obsługuje.

Lizusek45

Posty: 12

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, lecz również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, że firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

Adam 105

Posty: 9

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Kowalski

Posty: 6

 
Duży wybór kojców dla psów, które dostarczają na Węgry ma firma https://awak-mobilgarazs.hu/kutya-kennel/ i ich polecam. Można dowolnie wybierać wielkość kojca tak, aby pies się tam zmieścił. Wykorzystują do produkcji materiały odporne na czynniki atmosferyczne.

tefal100

Posty: 2

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

CHatka-eKo

Posty: 11