gabinet kosmetyczny w Krakowie, proszę o pomoc

gabinet kosmetyczny w Krakowie, proszę o pomoc

Witam. Z tego co widzę, wiele osób poleca Muneca w Krakowie. Jeśli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, ale jak na razie szukam depilacji woskiem w dobrym gabinecie.

Julian

Posty: 9

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Worms

Posty: 8

 
Tutaj mają wiele ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i świetna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

Wacław

Posty: 26

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Lalka

Posty: 9

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, że nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz sporo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odszukać ofertę naprawdę tanio.

E-GOista

Posty: 17

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

wieslawek

Posty: 11