czyszczenie dywanów Człuchów, polecicie firmę?

czyszczenie dywanów Człuchów, polecicie firmę?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Dyduchrr

Posty: 3

 
Tutaj macie dobrą firmę, jeżeli chodzi o pranie dywanów w Grudziądzu http://www.pralniadywanow.eu. Skuteczne usługi, pracownicy pralni rzetelnie podchodzą do każdego zadania. Mieliśmy dywan z okropnymi plamami, a teraz wygląda jak nowy.

Elektros

Posty: 7

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, niemniej jednak nie mogę a bardzo znaleźć żadnych opinii o pralniach, jakie znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Wacław

Posty: 7

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, ale żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała skorzystać z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

Wariat

Posty: 13

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bowiem usługa warta jest tych pieniędzy.

leeoon

Posty: 7

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, iż skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

VamnHopeHom

Posty: 22

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Dooog

Posty: 16