safari w azji wakacje, poszukuję !

safari w azji wakacje, poszukuję !

Co sądzicie o Tajlandii na własną rękę? Dużo się trzeba naszukać, żeby ogarnąć temat. Od dawna myśleliśmy z żoną o takiej właśnie wycieczce, ale pytanie, czy to opłacalne, czy lepiej biuro?

251Lechu

Posty: 9

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Generalnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, różne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

doprzodu67

Posty: 11

 
Nie ma się co martwić, bo można skorzystać z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, które zapewniają pomoc w wyborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

Wiśniak45

Posty: 11

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

yetisize

Posty: 30

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, ale dobrze, że znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z naprawdę mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej http://thailand-trips.pl.

Oct714

Posty: 17

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

Uleczek4

Posty: 14

 
Oj widzę, iż mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, natomiast poszukuję jakiegoś biura, jakie może zaproponować mi więcej szanse pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

Lupusx

Posty: 3